Hana Ambrosová
Zemědělská 500
756 61 Rožnov p. R.
+420 776 642 643
ambrosovah@seznam.cz
IČO: 636 89 031
----------- ZLATÁ ALGINÁTOVÁ MASKA - dopřejte své pleti hlubokou regeneraci a hydrataci s účinky vitamínu E! --------------Specifická péče očního okolí - mikromasáž a regenerační ošetření.

    Zakladatelem kosmetiky GERnétic byl francouzský lékař, biolog a biochemik prof. Dr. Albert Laporte. Po studiích biologie a biochemie se začal zabýval výzkumem buněčné biologie. Zároveň studoval přírodní a bylinnou medicínu, vitaminologii a homeopatii. GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče. Vychází z poznání, že pomocí kosmetické péče lze tělo obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které nedokážeme získat v dostatečném množství z potravy.

  Přípravky GERnétic přinášejí buňkám pokožky dostatečné množství látek(vyživují buňky kůže, upravují a zlepšují jejich funkci), působí i na cílený orgán, doplňují nedostatky ve výživě a zamezují obnovení problému. Předpokladem optimálních výsledků je sladění působení přípravku GERnétic se správnou výživou. Všechny aktivní látky jsou dávkovány homeopaticky. Cílem léčebné kosmetiky je hledání a odstraňování příčiny a zároveň následků. 
  Gernétic    Energy    Karel Hádek